Контактна інформація
Робочі дні:
Пн-Пт з 09:00 до 18:00
Субота-Неділя - Вихідні

FAQ

Ціни на Вашому сайті за Ваші послуги остаточні?

Однозначно ні, з кожним клієнтом йде персональне обговорення та формування ціни в залежності від тих завдань, які потрібно вирішити. На сайті вказані базові ціни, від яких ми стартуємо. З кожним клієнтом обмовляється спосіб і форма оплати.

Як довго триває розробка сайту?

Залежно від складності й типу проекту, діапазон може варіюватися від тижня до декількох місяців. Що стосується пакету інтернет-магазину або індивідуального рішення, то тут дуже важко спрогнозувати реальні терміни та вартість. Фінальна пропозиція після вивчення усіх матеріалів замовника.

Чи можливо приступити до створення сайту, якщо у Замовника немає технічного завдання?

Наша веб-студія пропонує своїм клієнтам унікальну пропозицію, у разі підписання договору на розробку ми в тандемі з клієнтом прописуємо технічне завдання та формуємо документи, які є невід'ємною частиною договору.

Який алгоритм роботи перед підписанням договору та після нього?

У першу чергу ми повинні отримати максимально детальну інформацію про сферу діяльності компанії та вивчити технічне завдання. Далі ми ведемо переговори з клієнтом, можливий приїзд до офісу для кращої комунікації. Після узгодження ціни й термінів реалізації ми підписуємо договір і приступаємо до роботи.
Перший етап: малювання шаблону сайту, наш дизайнер розробляє корпоративний стиль і шаблон майбутнього сайту, після ми скидаємо замовнику на узгодження. При цьому ми враховуємо всі побажання та коригування. Після узгодження ми приступаємо до процесу верстки.
Другий етап: верстка макета, наші front-end програмісти перетворюють картину в зрозумілий для браузера код. При цьому дотримуються всі правила, і замовник в кінцевому підсумку отримує професійний зверстаний макет під усі версії пристроїв. При цьому за всіма етапами розробки Замовник має можливість дивитися на нашому тестовому сервері по заздалегідь переданому посиланню.
Третій етап: робота back-end програмістів, етап програмування Вашого сайту. Після закінчення ви отримуєте готовий продукт.
Четвертий етап: тестування, перевірка і завантаження сайту на хостинг замовника.

Чи є у Вас приклади індивідуальних проектів високої складності?

Так, є. Доступ до них у відкритому вигляді ми надати в нашому портфоліо не можемо так як це було обговорено із Замовниками про нерозголошення персональних даних клієнта. Але ми можемо надати ці роботи у форматі презентації.

Яка організаційно-правова форма вашої студії?

Ми є платниками єдиного податку 3 групи ФОП. Також для корпоративних клієнтів ми надаємо оплату через юридичну особу з ПДВ.

Чому варто
обрати HIGHWEB?
Чесні умови роботи
Чесні умови роботи
Підписання договору, гарантії
Вибір системи оплати
Вибір системи оплати
Оплата готівкою, безготівковий розрахунок
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Консультація та підтримка клієнта
Постійна звітність та контроль виконання
Постійна звітність та контроль виконання
Надання щотижневого звіту про виконані роботи
Технічна підтримка
Технічна підтримка
Консультації та рекомендації після запуску
Хостинг для сайту
Хостинг для сайту
Постійним клієнтам хостинг для сайту
Замовити сайт
HighWeb
HighWeb Telegram Telegram HighWeb Telegram Bot HighWeb Bot HighWeb Viber Viber HighWeb Skype Skype
HighWeb Call Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Відправити
Дякуємонайближчим часом ми вам передзвонимо
Дякуємо Вам за відгукнайближчим часом він з'явиться на сайті