UA RU EN
Робочі дні:
Пн-Пт з 09:00 до 18:00
Вихідні:
Субота-Неділя

Бріф на розробку сайту

Крок 1 З 4
Інформація про компанію
Контакти
Вперед
Дизайн
Якщо у компанії вже є логотип і фірмовий стиль - будь ласка, надішліть їх. Крім того, ви можете вказати, які з елементів фірмового стилю необхідно розробити.
Приклади
Найкраще вказати приклади сайтів компаній, що працюють у вашій сфері, при відсутності таких - будь-які інші. Будь ласка, не забудьте вказати основні причини, за якими ті чи інші приклади потрапили в цей список.
Ідеї
Назад
Вперед
Функціонал
Перерахуйте вимоги до функціоналу, якщо вони необхідні, наприклад: імпорт / експорт, інтеграція з 1С, фільтр параметрів, особистий кабінет і його пряме призначення, і все індивідуальні вимоги (так як це безпосередньо впливає на остаточний бюджет проекту)
Вкажіть передбачувані основні розділи Вашого майбутнього сайту, детально опишіть головну сторінку і прокоментуйте зміст розділів (із зазначенням типів змісту, або особливостей кожної сторінки):
Подальший розвиток і реклама
Назад
Вперед
Бюджет і терміни
Вказувати чи ні "вилку" цін, в якій Ви готові працювати з розробниками - Ваша справа, не вказавши її в технічному завданні, Ви можете виграти в тому випадку, якщо розробник назве вартість нижче, але ризикуєте недоотримати те, що розробник готовий запропонувати за ті гроші, які ви насправді готові заплатити. Вказавши приблизну вартість - даєте розробнику можливість, відразу пропонувати вам рішення в зазначених цінових рамках, економлячи час обох сторін. Крім того, вказівка ​​вилки ціни не скасовує необхідність розробника обґрунтувати ту суму, яку він просить за свою роботу.
Ваші коментарі, питання, побажання
Назад
Надіслати
Дякуємонайближчим часом ми вам передзвонимо
Telegram Viber Skype
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Відправити
Дякуємонайближчим часом ми вам передзвонимо